Teretulemast Kuberi Puhkemajja!

Kuberi puhkemaja asub privaatses paigas Pedjas, Jõgeva vallas, 135 km kaugusel Tallinnast ning Tartust 65 km kaugusel. Mugavalt saab tulla isegi rongiga,  Pedja peatuses väljuda ning jala ca 10-15 minutit. Võrkpalli ja jalgpalliväljakuga puhkekeskus on suurepärane peatuspaik nii aktiivsele puhkajale kui rahu ning lõõgastuse otsijatele.

Kuberi puhkemaja - mõnus peatuspaik pere, sõprade või töökaaslastega.

1938 aastal ehitatud 130 m² palkmajas on koos saunamajaga 12 voodikohta: 3 kahekohalise voodiga magamistuba, 1 ühe voodiga magamistuba, 4 lisavoodi/madratsi võimalus 5-16 aastastele külalisele, köögi-kaminasaal, puhketuba, üks WC-dushiruum. Avatud köök on sisustatud pliidi, ahju, külmkapi ning muude vajaminevate köögitarvikutega. Peamajas tasuta internet.

Puhkemaja kaminasaal-söögisaal on täielikult renoveeritud 2022 aastal, kus on puuküttega kamin ja pliit koos soojamüüriga. Suurelt õuealalt leiab grilli, terassiga istumisnurga ning päikeseterassi teisel korrusel. Sportlike tegevuste jaoks leiab võrkpalli ja jalgpalliväljakud ning mitmeid jalutusradasid. Puhkemaja rent sobib ka ettevõtete väljasõitudeks. Puhkemajas on tasuta mobiilne WIFI. Kohapeal tasuta jalgrataste kasutus ning võimalik renitda ATV ja rollereid.

Lähiümbruses on võimalik külastada Paduvere talumuuseumit, Pedja meiereid, paadiga sõita Pedja jõel, rabades matkata. Ca 8 kilomeetri kaugusel on Kärde rahumajake ning Endla turbakooli muuseum koos Endla raba ja looduskaitsealaga.

Kontakt

Puhkemaja rent
Küsi vabu aegu telefoni või e-mail teel!
Address Jõgevamaa, Jõgeva vald, Kõola küla, Kuberi talu
Phone +372 5031054